lang-pl

 • foto
  Sterydy na masę w kapsułkach

  Dodany: 2019-10-07
  Kategoria: lang-pl
  Komentarze: 0

  Sterydy na masę w kapsułkach Oxandrolon jest prawdopodobnie sterydem najlepszym stosunku anaboliczo/adrogennym. Dlatego częstszym wyborem w doborze środków do pracy nad definicją jest właśnie fenylopropionian nandrolonu, natomiast Decanian nandrolonu częsciej stosuje się w off-seasonie. Ponadto powoduje mniejszą retencję wody niż dłuższy estr nandrolonu, taki jak dekanian. W przypadku flakonu, z którego nabieramy substancję wielokrotnie, ściągnij nasadę i przemyj górną gumową powierzchnię wacikiem.

 • foto
  wiadomo¶ć edytowana przez: bogdan1

  Dodany: 2019-09-12
  Kategoria: lang-pl
  Komentarze: 0

  W podłodze pasażera z przodu jest schowek, a powinien być subwoofer. Młode auta z Francji są zwykle po poważnych przygodach blacharsko-lakierniczych. Czy jest mi ktoś wstanie sprawdzić VIN VF1BZ100650769547. Jak większo¶ć rzeczy w państwie PiS. Ale USA to cywiliacja a nie wschodni SSlowianski zascianek. Dlatego w USA NIE MA czegos takiego jak krecone liczniki , tym sie nikt nie zajmuje m=, a kupujacy nawet ty nie mysli. Czasami producenci nadrukowują numer nadwozia także na komorze silnika,.

 • foto
  Budowa masy sterydy w kapsułkach

  Dodany: 2019-09-09
  Kategoria: lang-pl
  Komentarze: 0

  Budowa masy - sterydy w kapsułkach W styczniu - nagle pies zaczął kuleć na tylną łapę przy ogólnym dobrym samopoczuciu - tzn wstaje żwawo, po schodach trzeba go hamować, bo by gonił na łeb na szyję, bryka, zaczepia do zabawy, chce wychodzić na spacery, tylko....ta łapa:( Do tego właściwie nie staje na niej - tzn lekko opiera się, ale nie tak jak na innych, co charakterystyczne - pazury ma jakoś tak dziwnie do góry skierowane, jakby stoi na pięcie...?! Le Dianabol jest mityczny doustnych sterydów.